Sukcesy

Rok szkolny 2018/2019


Międzyszkolnym Konkursie plastyczno-językowym „I love my country”

I miejsce – Michalina Matkowska – Łozicka  kl. 4b


Międzyszkolny Konkurs „Aniołkowe spotkania”

I miejsce – Hanna Rębisz kl. 7 a

Wyróżnienie – Alicja Pejta kl. 7 a


  Dzielnicowy Turniej Mikołajkowy w koszykówce dziewcząt

II miejsce

Skład drużyny: Hanna Rębisz kl.7a, Emilia Zaremba kl.6a, Hanna Sulima kl.6a, Ewa Jurek kl.6a, Oliwia Szymczyńska kl.6a, Marta Sosna kl.6a, Dominika Kosińska kl.6b, Oliwia Kucharska kl.6b, Karolina Majtczak kl.6b, Jasmina Śledzinski kl.6b.

Zdjęcia


Otwarte Halowe Mistrzostwa Gliwic i powiatu w Lekkoatletyce

I miejsce w biegu na 25m  – Hanna Sulima, kl.6a

I miejsce w skoku wzwyż dziewcząt – Julia Głowacka kl.7a

I miejsce w skoku wzwyż chłopców – Mikołaj Jopek kl.6a

II miejsce w pchnięciu kulą – Anna Wojciechowska kl.6b

II miejsce w skoku wzwyż dziewcząt – Hanna Sulima kl.6a

III miejsce w biegu na 25m – Emilia Zaremba kl.6a

III miejsce w skoku wzwyż dziewcząt – Oliwia Szymczyńska kl.6a

III miejsce w skoku w dal dziewcząt – Amelia Korus kl.4a

III miejsce w skoku w dal chłopców – Michał Trocki kl.4a

III miejsce w biegu na 400m chłopców – Bartosz Gajlewicz, kl.5c

III miejsce sztafeta szwedzka dziewcząt – Julia Głowacka kl.7a, Hanna Sulima kl.6a, Emilia Zarema kl.6a, Alicja Kawczyk kl.5a,

III miejsce sztafeta szwedzka chłopców –  Oktawian Gołąbek kl.6a, Jonatan Pecio kl.5a, Bartosz Gajlewicz kl.5c, Oskar Kempka kl.5b


 Mistrzostwa Gliwic Szkół Podstawowych w koszykówce dziewcząt

I miejsce

Skład drużyny: Julia Głowacka kl.7a, Hanna Rębisz kl.7a, Emilia Zaremba kl.6a, Hanna Sulima kl.6a, Ewa Jurek kl.6a, Oliwia Szymczyńska kl.6a, Marta Sosna kl.6a, Hanna Janowska kl.6a, Dominika Kosińska kl.6b, Oliwia Kucharska kl.6b, Karolina Majtczak kl.6b, Jasmina Śledzinski kl.6b.


VI Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny dla Uczniów z Dysleksją „Weź byka za rogi”

I miejsce – Natalia Buczek kl.8c

Wyróżnienie – Magdalena Szuster kl.8c


 

Regionalny  Konkurs Recytatorski „W kręgu poezji Adama Mickiewicza” 

III miejsce

Alicja Piekarska kl. 8c

 


I Miejski Konkurs Recytatorski „Moja Ojczyzna” dla uczniów klas ósmych

III miejsce

Victoria Modzelewska kl. 8a

 


 

Biegi Przełajowe o Puchar Komety – 2 bieg

II miejsce –  Hanna Sulima  kl.6a

W indywidualnej klasyfikacji zawodów z 2 biegów 

III miejsce – Hanna Sulima kl.6a

Zdjęcia

W klasyfikacji szkół nasza szkoła zdobyła I miejsce

Skład drużyny: Nega Karolina kl.5a, Gajlewicz Natalia kl.7b, Kawczyk Alicja kl.5a, Ławacz Wiktoria kl.5a, Cisek Julia kl.6b, Śledziński Jasmina kl.6b, Hanna Sulima kl.6a, Woźniak Oliwia kl.6a, Jurek Ewa kl.6a, Głowacka Julia kl.7a, Rębisz Hanna kl.7a, Emilia Zaremba kl.6a, Pecio Jonatan kl.5a, Gajlewicz Bartosz kl.5c, Gołąbek Oktawian kl.6a, Zwoliński Bartosz kl.6a, Piątek Bartosz kl.6a, Kempka Oskar kl.5b, Jopek Mikołaj kl.6a.


 

Jesienne biegi przełajowe o Puchar Komety – 1 bieg

II miejsce – Bartosz Gajlewicz, kl. 5c

III miejsce – Oktawian Gołąbek kl.6a

IV miejsce –  Oliwia Woźniak kl.6a

Zdjęcia


Zawody powiatowe w sztafetowych biegach przełajowych chłopców 6x1000m

II miejsce w Gliwicach

IV miejsce w powiecie

Skład drużyny: Bartosz Gajlewicz kl.5c, Mikołaj Jopek kl.6a, Bartosz Piątek kl.6a, Bartosz Zwoliński kl.6a, Jonatan Pecio kl.5a, Oktawian Gołąbek kl.6a, rez. Oskar Kempka kl.5b.

 

Drużyna dziewcząt na tych zawodach zdobyła VIII miejsce w Gliwicach i IX w powiecie.

Skład drużyny: Oliwia Woźniak kl.6a, Alicja Krawczyk kl.5a, Wiktoria Ławacz kl.5a, Hanna Sulima kl.6a, Ewa Jurek kl.6a, Natalia Gajlewicz kl.7b, rez. Hanna Rębisz kl.7a

 


43 Memoriał im. Z.Sęka – otwarte zawody lekkoatletyczne Gliwic i powiatu

Nasi uczniowie (w kategorii SP rocznik 2006 i młodsi) zdobyli 7 medali:
I miejsce –  Mikołaj Jopek – w skoku wzwyż
I miejsce –  Bartosz Zwoliński – w skoku w dal
II miejsce –  Hanna Sulima – w biegu na 60m
II miejsce – Julia Głowacka – w biegu na 600m
II miejsce –  Bartosz Piątek – w skoku w dal
III miejsce – Hanna Rębisz – w biegu na 600m
III miejsce – Oliwia Szymczyńska – w skoku w dal

Zdjęcia


Rok szkolny 2017/2018


Gliwicka Liga Pływacka 2018

II miejsce

Jonasz Pokojski kl.7c

Zdjęcia


 

Dzielnicowy Turniej Tenisa Stołowego

w kategorii dziewcząt kl. IV-V 
I miejsce ? Aleksandra Niezgoda kl.5a
II miejsce ? Katarzyna Kucharek kl.5a
III miejsce ? Katarzyna Smuda kl.5a

w kategorii chłopców kl. IV-V 
III miejsce – Mikołaj Jopek kl.5a

w kategorii dziewcząt kl. VI-VII
I miejsce ? Weronika Koc kl.7a
II miejsce ? Nikola Kamińska kl.6a
III miejsce ? Martyna Jurczak kl.6a

w kategorii chłopców kl. VI-VII
I miejsce ? Maciej Paszka kl.6a
II miejsce ? Filip Spyrka kl.6a
III miejsce ? Igor Czapliński kl.6b


 VIII Miejski Turniej Formacji Tanecznych  w kategorii kl. IV-VII

III miejsce dla zespołu ?Szalone Nastki?

Skład zespołu: Martyna Jurczak kl.6a, Milena Nowak kl.6a, Rębisz Hanna kl.6a, Aleksandra Niezgoda kl.5a, Wiktoria Miłkowska kl.5a, Alicja Walusiak kl.5a, Jasmina Śledzinski kl.5b, Julia Dębska kl.4a, Anna Glowienka kl.4a, Alicja Kawczyk kl.4a, Wiktoria Kopańska kl.4a, Karolina Nega kl.4a, Paulina Szuster kl.4a, Agata Wierzbicka kl.4a, Olimpia Zyzak kl.4a, Weronika Wierzyk kl.4b.

Zdjęcia


VIII Miejski Turniej Formacji Tanecznych w kategorii kl. I -III

III miejsce dla zespołu ?Wesołe Minki?

Skład zespołu: Milena Szyszka kl.3a, Lena Sulima kl.3a, Paulina Langos k.3a, Paulina Pałęga kl.3a, Karolina Ławacz kl.3a, Amelia Kożuch kl.3a, Natalia Zelek kl.3a, Natalia Szynszecka kl.3a, Maria Słobodzian kl.3a, Wiktoria Wojtkiewicz kl.3b, Julia Skowronek kl.3b, Justyna Gajlewicz kl.3c, Antonina Jaroszek kl.3c, Czekała Ewelina kl.3c, Kinga Ścisłowska kl.3c,Aurelia Korfanty kl.3d, Nadia Laksa kl.3d.

Zdjęcia


 Dzielnicowy Turnieju Gier i Zabaw ?Wyścigi rzędów? dla klas IV-VI z okazji Dnia Dziecka

I miejsce

Skład drużyny: Wiktoria Kopańska kl.4a, Weronika Wierzyk kl.4b, Jonatan Pecio kl.4a, Nicolas Chevyreff kl.4a, Oskar Kempka kl.4b, Hanna Sulima kl.5a, Ewa Jurek kl.5a, Adrian Napierała kl.5a, Oktawian Bacik kl.5a, Julia Cisek kl.5b, Alicja Pejta kl.6a, Natalia Gajlewicz kl.6b, Maciej Paszka kl.6a, Paweł Urbańczyk kl.6b, Szymon Senk kl.6b

 


 Wiosenne powiatowe biegi przełajowe o Puchar Komety

? cykl 2 biegów w klasyfikacji drużynowej dziewcząt i chłopców

 

I miejsce
Skład drużyny dziewcząt: Julia Głowacka kl.6a, Alicja Wodnicka kl.6b, Natalia Gajlewicz kl.6b, Alicja Pejta kl.6a, Martyna Jurczak kl.6a, Hanna Rębisz kl.6a, Hanna Sulima kl.5a, Karolina Nega kl.4a, Jasmina Śledziński kl.5b, Oliwia Szymczyńska kl.5a, Martyna Podeszwa kl.5b.

Skład drużyny chłopców: Tadeusz Zintel kl.6b, Szymon Senk kl.6b, Paweł Urbańczyk kl.6b, Olivier Śledziński kl.6a, Łukasz Stefański kl.6a, Oliwier Karpeta kl.5b, Bartosz Gajlewicz kl.4c, Jonatan Pecio kl.4a, Kacper Szmidchen kl.6b, Patryk Słaby kl.5b

 

I miejsce w pierwszym biegu z cyklu

Tadeusz Zintel kl.6b

II miejsce w pierwszym biegu z cyklu

Szymon Senk kl.6b

III miejsce w pierwszym biegu z cyklu

Julia Głowacka kl.6a

I miejsce w drugim biegu z cyklu

Tadeusz Zintel kl.6b

W klasyfikacji indywidualnej wiosennych powiatowych biegów przełajowych o Puchar komety:

I miejsce

Tadeusz Zintel kl.6b

II miejsce

Julia Głowacka kl.6a

III miejsce

Alicja Wodnicka kl.6b

III miejsce

Paweł Urbańczyk kl.6b

 


 Rejonowe  zawody w drużynowe w  biegach przełajowych dziewcząt

I miejsce
Skład drużyny: : Julia Głowacka kl.6a, Alicja Wodnicka kl.6b, Natalia Gajlewicz kl.6b, Martyna Jurczak kl.6a, Hanna Sulima kl.5a, Karolina Nega kl.4a, Jasmina Śledziński kl.5b, Oliwia Szymczyńska kl.5a.

Rejonowe zawody w drużynowe w biegach przełajowych chłopców

I miejsce

I miejsce w rejonowych zawodach w drużynowych biegach przełajowych chłopców.
Skład drużyny: Tadeusz Zintel kl.6b, Szymon Senk kl.6b, Paweł Urbańczyk kl.6b, Olivier Śledziński kl.6a, Łukasz Stefański kl.6a, Bartosz Gajlewicz kl.4c, Jonatan Pecio kl.4a, Kacper Szmidchen kl.6b


  Wojewódzkie drużynowe biegi przełajowe chłopców

VI miejsce

Skład drużyny: Tadeusz Zintel kl.6b, Szymon Senk kl.6b, Paweł Urbańczyk kl.6b, Olivier Śledziński kl.6a,Oliwier Karpeta kl.5b, Jonatan Pecio kl.4a

IV miejsce – Tadeusz Zintel kl.6b indywidualnie w wojewódzkich drużynowych biegach przełajowych
VI miejsce –  Szymon Senk kl.6b indywidualnie w wojewódzkich drużynowych biegach przełajowych

Wojewódzkie drużynowe biegi przełajowe dziewcząt

IX miejsce 

Skład drużyny: Julia Głowacka kl.6a, Alicja Wodnicka kl.6b, Natalia Gajlewicz kl.6b, Alicja Pejta kl.6a, Hanna Sulima kl.5a, Karolina Nega kl.4a.


III miejsce

w rejonowych zawodach w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt

III miejsce

w Gliwicach podczas rejonowych zawodach w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt.

Skład drużyny: Julia Głowacka kl.6a, Alicja Wodnicka kl.6b, Natalia Gajlewicz kl.6b, Alicja Pejta kl.6a, Hanna Sulima kl.5a, Martyna Jurczak kl.6a, Hanna Rębisz kl.6a, Julia Cisek kl.5b, Jasmina Śledziński kl.5b


III miejsce

w rejonowych zawodach w czwórboju lekkoatletycznym chłopców

II miejsce

w Gliwicach podczas rejonowych zawodów w czwórboju lekkoatletycznym chłopców
Skład drużyny: Tadeusz Zintel kl.6b, Szymon Senk kl.6b, Paweł Urbańczyk kl.6b, Olivier Śledziński kl.6a,Bartosz Gajlewicz kl.4c, Jonatan Pecio kl.4a, Jonasz Pokojski kl.7c


 

Dzielnicowy Memoriał Turnieju Koszykówki im Tomasza Kaczmarka

I miejsce drużyna chłopców
Skład drużyny: Szymon Senk kl.6b, Paweł Urbańczyk kl.6b, Olivier Śledziński kl.6a, Spyrka Filip kl.6a, Mikołaj Jopek kl.5a, Jonasz Pokojski kl.7c, Krzysztof Trzeciak kl.7c, Kuba Cyran kl.7a

II miejsce drużyna dziewcząt 
Skład drużyny: Julia Głowacka kl.6a, Alicja Pejta kl.6a, Dominika Kosińska kl.5b, Martyna Jurczak kl.6a, Hanna Rębisz kl.6a, Weronika Koc kl.7a, Aleksandra Goliszewska kl.7a, Anna Sułek kl.7a, Alicja Piekarska kl.7c, Małgorzata Gruca kl.7c

 


 

Międzynarodowy Konkurs „KANGUR MATEMATYCZNY”

Wyróżnienie

Michał Trocki

Martyna Kupidłowska

Julia Majtczak


 

Konkurs fotograficzny ogłoszonym przez Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu

pt. „To chciałbym ocalić” przeprowadzonym w ramach XXV „Tygodnia Ziemi”

Wyróżnienie

 Kinga Kurczek  kl.2b G

 Maja Kurowska kl.2b G

 


Wojewódzki Konkurs ?Ratowanie zabytków naszej małej ojczyzny”

Grand Prix w kategorii fotografia

Julia Majtczak   kl. 2a

I miejsce w kategorii fotografia

Karolina Majtczak kl. 5 b

 


Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny z okazji Dnia Ziemi

II miejsce

Bartosz Piątek kl.5a

Mateusz Skopek kl.5a

Stanisław Rasiński kl.6b

 


 

 IV edycja konkursu fotograficznego ? Natura w obiektywie?

organizowanego przez Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Gliwicach

w kategorii gimnazjum:

I miejsce – Hanna Maciejuk

II miejsce ? Marta Zelek

Wyróżnienie – Franciszek Dzwonowski

w kategorii szkół podstawowych:

I miejsce – Dawid Zaręba

II miejsce ? Patryk Kurczek


 

Powiatowy Konkurs „Biologiczna językiada”

Edycja IV:  „Tajemnice ludzkiego ciała”

II miejsce

Paulina Borszowska

Oliwia Sielewonko

III miejsce

Mateusz Krzych

Mateusz Łuczak

Zdjęcia

 


Konkurs Słownikowo – Frazeologiczny dla uczniów gimnazjów

I miejsce 

Skład drużyny:

Oliwia Sielewonko kl.3b

Paulina Borszowska kl.3b

Emilia Kolczarek kl.3b


 

Konkurs dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

Mam prawo do ochrony swoich danych osobowych

za zrealizowanie filmu dotyczącego społecznej świadomości o prawie do prywatności i ochronie danych osobowych

„O nierozważnej przyjaźni”

Wyróżnienie

Natalia Matczuk

Wiktoria Sielska

Filip Dzwonowski

Franciszek Dzwonowski

Maciej Wojdat


Konkurs dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

Mam prawo do ochrony swoich danych osobowych

za zrealizowanie filmu dotyczącego społecznej świadomości o prawie do prywatności i ochronie danych osobowych

„Ochrona danych osobowych 38.8”

Wyróżnienie

Julia Strzelczyk

Emilia Kolczarek

Mikołaj Strzelczyk

Mateusz Krzych

Grzegorz Dańczyszyn


Mistrzostwa Gliwic w LA

IV miejsce w  skoku w dal

Lena Sadkowska


Mistrzostwa Gliwic  w Tenisie Stołowym Chłopców 

III miejsce

Skład drużyny: Marcin Kapica, Paweł Paździor


Mistrzostwach Gliwic w Tenisie Stołowym Dziewcząt

IV miejsce

Skład drużyny: Marcelina Setna, Zofia Serafin, Katarzyna Zeżuła.


Mistrzostwa Gliwic w Siatkówce Chłopców Szkół Gimnazjalnych

II miejsce w grupie eliminacyjnej i awans do finałów Mistrzostw Gliwic

V miejsce w finałach Mistrzostw Gliwic

Skład drużyny: Maks Dębowski, Dominik Miszok, Kocot Sebastian, Jakub Wandas, Ejfler Maciej,  Klimas Konrad, Kapłon Bartosz

 


Mistrzostwa Gliwic w Koszykówce  Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych

II miejsce w grupie eliminacyjnej i awans do finałów Mistrzostw Gliwic

V miejsce w finałach Mistrzostw Gliwic

Skład drużyny: Emilia Kolczarek, Oliwia Sielewonko, Natalia Paczkowska, Natalia Wojciechowska, Borowiec Dominika, Martyna Pomaranik Marta Zelek,Walencka Dagmara, Adriana Maszniew, Roksana Hajduk

 


Międzyszkolny Konkurs Recytatorski do akcji „Kalendarz  w każdej klasie” dla szkół gimnazjalnych

III miejsce

Zofia Serafin

Zdjęcia


  Mistrzostwa Gliwic w Mini Koszykówce chłopców

III miejsce

Skład drużyny: Śledziński Olivier kl.6a, Głowacki Jakub kl.6a, Kamiński Sergiusz kl.6a, Jonasz Dawid kl.6a, Spyrka Filip kl.6a. Stefański Łukasz kl.6a, Senk Szymon kl.6b, Urbańczyk Paweł kl.6b, Karpeta Olivier kl.5b, Jopek Mikołaj kl.5a, Zwoliński Bartosz kl.5a, Pokojski Jonasz kl.7c, Michalak Maciej kl.7c,Tekieli Jakub kl.7c


Mistrzostwa Gliwic w Mini koszykówce dziewcząt

III miejsce w fazie grupowej

Skład drużyny: Jurczak Martyna kl.6a, Głowacka Julia kl.6a, Rębisz Hanna kl.6a, Pejta Alicja kl.6a, Sulima Hanna kl.5a, Jankowska Hanna kl.5a, Sosna Marta kl.5a,Szymczyńska Oliwia kl.5a, Kucharek Katarzyna kl.5a, Kosińska Dominika kl.5b, Cisek Julia kl.5b, Śledziński Jasmina kl.5b


XI Międzynarodowe Biennale Współczesnej Tkaniny Artystycznej Dzieci i Młodzieży SILEZIANY’2017

Zdobycie kwalifikacji do wystawy

Magdalena Szuster kl.7c

Natalia Buczek kl.7c


VII Międzyszkolny Konkurs na ?najpiękniejszą kartkę świąteczną?

III miejsce ? Natalia Matczuk kl. 3a G


V Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny dla uczniów z dysleksją „Weź byka za rogi”

III miejsce –  Julia Majtczak

Wyróżnienie – Katarzyna Zasoń

 


Miejski Konkurs Literacko – Plastyczny „Ruszaj się Kubusiu”

I miejsce – Olga Pokojska kl.1b

Zdjęcia


Zawody w biegach przełajowych o Puchar Komety ? drugi bieg (19.10.2017)

I miejsce ? Tadeusz Zintel kl.6b

II miejsce ? Paweł Urbańczyk kl.6b

 

W klasyfikacji łącznej z dwóch biegów indywidualnie:

I miejsce ? Tadusz Zintel kl.6b

II miejsce ? Paweł Urbańczyk kl.6b

III miejsce –  Szymon Senk kl.6b

 

W klasyfikacji drużynowej dziewcząt i chłopców:

I miejsce drużyna naszej szkoły w składzie: Alicja Pejta kl.6a, Hanna Rębisz kl.6a, Julia Głowacka kl.6a, Alicja Wodnicka kl.6b, Natalia Gajlewicz kl.6b, Hanna Sulima kl.5a, Oliwia Szymczyńska kl.5a, Jasmine Śledziński kl.5b, Tadeusz Zintel kl.6b, Paweł Urbańczyk kl.6b, Szymon Senk kl.6b, Olivier Śledziński kl.6a, Jakub Głowacki kl.6a,Kacper Szmidchen kl.6b, Łukasz Stefański kl.6a, Sergiusz Kamiński kl.6a, Dawid Jonasz kl.6a, Oliwier Karpeta kl. 5b, Bartosz Gajlewicz kl.4c, Oskar Kempka kl.4b

 


Dzielnicowy Konkurs Plastyczny ?Jesienne drzewo?

II miejsce – Mateusz Mękarski

III miejsce  – Olga Pokojska

III miejsce – Natalia Szynszecka

Wyróżnienia: Martyna Mondel, Jonasz Pokojski,  Maksymilian Maczionsek.

Zdjęcia


 VI Powiatowo ? Miejski Konkurs Pieśni Patriotycznej

III miejsce 

Szkolny Zespół Wokalno – Instrumentalny Gimnazjum i Szkoły Podstawowej, w składzie:

Agnieszka Kazura ? śpiew

Lee Pecio ? śpiew

Katarzyna Zasoń ? śpiew

Milena Kościańska ? śpiew

Julia Maszniew ? śpiew

Roksana Adamczyk ? śpiew

Aleksandra Kulik ? śpiew

Aleksandra Nowotnik ? śpiew

Oliwia Sielewonko ? śpiew

Martyna Lubosik – śpiew

Mateusz Łuczak ? śpiew

Jakub Warzyński – śpiew

Franciszek Dzwonowski ? skrzypce

Franciszek Dzwonowski ? cajon

Daniel Sałamacha ? gitara basowa

Zdjęcia


Otwarte Mistrzostwa Gliwic i powiatu gliwickiego w lekkiej atletyce –  42 Memoriał im. Zenona Sęka

III miejsce – Magdalena Zatońska kl.7a ? bieg na 60m
IV miejsce  – Jakub Głowacki kl.6a ? bieg na 200m
IV miejsce  – Adam Smuga kl.7c ? skok w dal


Biegi przełajowe o Puchar Komety ? cykl 2 biegów

Podczas pierwszych zawodów z dnia 29.09 17
I miejsce – Tadeusz Zintel kl.6b
II miejsce – Paweł Urbańczyk kl.6b
III miejsce  – Szymon Senk kl.6b
IV miejsce –  Olivier Śledziński kl.6a


Mistrzostwa Gliwic i powiatu w sztafetowych biegach przełajowych 6x1000m chłopców

I miejsce

Skład drużyny: Paweł Urbańczyk kl.6b, Oliwier Karpeta kl.5b, Kacper Szmidchen kl.6b, Łukasz Stefański kl.6a, Olivier Śledziński kl.6a, Tadeusz Zintel kl.6b, Jakub Głowacki kl.6a, Sergiusz Kamiński kl.6a
Drużyna SP38 będzie reprezentowała rejon Gliwice w zawodach wojewódzkich!!!


Mistrzostwa Gliwic i powiatu w sztafetowych biegach przełajowych 6 x 800m dziewcząt.

IV miejsce

Skład drużyny: Alicja Pejta kl.6a, Hanna Rębisz kl.6a, Julia Głowacka kl.6a, Hanna Sulima kl.5a, Natalia Gajlewicz kl.6b, Alicja Wodnicka kl.6b, Jasmina Śledziński kl.5b, Oliwia Szymczyńska kl.5a.


Otwarte Mistrzostwa Gliwic i powiatu gliwickiego w lekkiej atletyce 

–  42 Memoriał im. Zenona Sęka:

I miejsce ? Klaudia Majnusz kl.7a ? skok w dal
II miejsce ? Aleksandra Goliszewska kl.7a ? bieg na 600m
II miejsce ? Paweł Urbańczyk kl.6b ? bieg na 200m
III miejsce ? Olivier Śledziński kl.6a ? bieg na 200m
III miejsce ? Kuba Cyran kl.7a ? bieg na 600m